Zkušenosti pacientů

Petr Slavík (12. května 2017)

S paní doktorkou jsem velmi spokojen, její odbornost, přístup, lidskost. Jezdím z Havířova do Karviné a to mi nedělá problém. Mohu jen chválit a doporučuji. Petr Slavík

Jana Wantulokova (13. ledna 2017)

Paní Doktorky si moc vážím za její přístup k práci, který vykonává s velkou profesionalitou, pečlivostí a zodpovědností ke svým pacientům. Vždy je milá , pohodová, má neskutečnou trpělivost, umí naslouchat a vše srozumitelně vysvětlit. Nedokážu vyjádřit jak moc jsem vděčná za to, co pro mého manžela dokázala vykonat jak z hlediska profesního tak i lidského. Já jako jeho „doprovod“ jsem cítila velkou psychickou oporu, kterou jsem velmi potřebovala . MUDr. Šárka Schlesingerová je odborník a lékař s velkým srdcem na pravém místě. Má moji neskutečnou úctu a obdiv. Moc děkuji. Jana Wantuloková

Marcela (5. března 2015)

S paní Doktorkou jsem naprosto spokojená.Její profesionální přístup jak k práci tak k lidem je dokonalý.Je to lékařka pohodová,usměvavá vstřícná paní Doktorka která umí naslouchat a vždy dobře poradí a pomůže.Myslím,že mluvím i za mnoho jiných pacientů,když vyslovím veliké uznání a poděkování paní doktorce za její profesionální práci,péči a starostlivost o pacienty.Celý den v plném soustředění a pracovním nasazení,to musí být značně vyčerpávající,o zodpovědnosti nemluvě.Každý pacient,který má tu smůlu,že musí jít na kardiologii,může mluvit o štěstí,když se dostane k paní doktorce.Pacientkou paní doktorky jsem přes dva roky a jsem velmi spokojená.Vřele doporučuji.!!!!!!

erika.cordoba (25. února 2015)

Paní doktorce Mudr.Schlesingerove patří velké DÍKy… Zachránila mi tatínka s vrátila ho zpět do života. I kdyz to Vse má moc těžké… Jsme oba spokojení s péčí p.doktorky… Je velice milá a usměvavá. Samozřejmě krásná… Za nás oba Doporučujeme dalším pacientům… Paní doktorku pro nové a stávající… Opravdu moc Dekujeme… Máme vas moc,rádi. Paní doktorko… Já osobně děkuji za příjemnou návštěvu a vyšetření dne 23.Února 2015… Vaši věrní pacienti. Pan Jiří a dcera Lucie…

Nahlásit zneužití

Eleni Rudolová (6. února 2015)

Skvělá paní lékařka !

Paní lékařka je skvělý a fantastický člověk.Mému tatínkovi pomohla velmi moc a to má přes 70let!!!! Chci říct,že nedáme dopustit na paní lékařku-je SKVĚLÁ!!!!!!!!!Děkujeme,že máme možnost mít SKVĚLOU PANÍ LÉKAŘKU!!! Vím,že má řadu pacientů-kterým pomohla se uzdravit !!! S pozdravem!

Urbańská Markéta (13. ledna 2015)

S paní Mudr. Schlesingerovou jsem velmi spokojená, je obětavá a má velmi profesionální přístup k pacientům. Vřele doporučuji a zároveň DĚKUJI.

Lubos Forst (13. listopadu 2014)

Paní doktorka je vynikající profesionál a má skvělý přístup k pacientum.Moc mi pomohla a chtěl bych ji touto cestou poděkovat za vše,co pro mne udělala!Děkuji!!!

Jan Lacko

Absulutní profesionál,obětuje i svův osobní čas pro pacienty.

Eleni Rudolová (4. listopadu 2014)

Paní doktorka – je fantastický člověk-profesionální,vynikající a pacienti jsou moc rádi a spokojeni,že mají takového vzácného človíčka -paní doktorku.Mě se osobně líbí andělé sošky,protože nejen na hřbitově,ale zvláště za života – je velmi důležité mít kolem sebe skvělý tým lidí.Kdo si navzájem neváží dobré lidi-ať odejde! S velkou úctou a poděkování paní doktorce za obrovskou péči mému tatínkovi-Eleni Rudolová. Děkuji,že jste ….pro nás obrovský poklad. Miluji andělé a existujíííííííííííííííííííííííííí.

Radim Šušla (26. prosince 2014)

Dobrý den, Rád bych touto cestou poděkoval Paní doktorce za profesionální péči. Speciální vyšetření srdce a zařízení operace v Brně, na kterou bych se jinak nedostal. Jsem velmi rád, že jsem Váš pacient. A všem Vás mohu jen doporučit.

Manželé Křižánkovi (13. listopadu 2014)

S léčením kardiologických potíží jsme velmi spokojeni. Dává nám to větší jistotu v náš zdravotní stav a v předcházení zdravotních obtíží. Přístup paní doktorky k pacientům je ryze a vysoce profesionální. Prohlídky a konzultace probíhají v klidné a pohodové atmosféře. Rovněž i zdravotní sestra přistupuje k pacientům zodpovědně a vytváří příjemnou atmosféru. Manželé Křižánkovi

Irena, Ostrava (11. listopadu 2014)

S větším profesionálem jsem se nesetkala. Konečně se necítím jako číslo a kus, ale jako pacient, který dostane naději a řešení. Líbil se mi podrobný výklad při sonu na moderním přístroji. K paní doktorce přešla celá naše rodina, super přístup, doporučuji.

franek47 (17. října 2013)

Změnil jsem lékaře a přešel jsem k p.MuDr.Schlesingerové.Velmi mne udivuje zájem o můj zdravotní stav a potažmo její péče o mé zdraví.Opravdu je to až nevšední.Všemji mohu vřele doporučit !!! franek47@seznam.cz

Drahoslava Lesinska (19. května 2013)

Děkuji paní doktorce, že se tak pečlivě a svědomitě stará o nás pacienty, neznám lepšího kardiologa,všem doporučuji.Také její sestřičce patří poděkování, je veselá, vše řeší s přehledem a úsměvem. Za péči děkuje Drahoslava Lešínská.

Další hodnocení můžete najít také na serveru Známý lékař.

Z tisku:

Špatné ovzduší na Karvinsku zatěžuje nejen plíce, ale i srdce (VIDEO)

V Karviné vnikla první poradna pro pacienty s endokarditidou